אודותינו  

דבר יו"ר החברה

חברת אחוזות החוף ממשיכה לעבור בשנים האחרונות מהפכה של ממש.

אם בעבר מטרות החברה היו להצעיד אותה לעבר הפעלה אוטונומית ממוכנת של החניונים, היום זוהי היסטוריה רחוקה וכל מעיינינו מושקע בהצעדת החברה, בנושא זה, לקדמת הטכנולוגיה, לקדמת השירות וחווית הלקוח. כנגזרת מכך, וכפועל יוצא מחזון העירייה וקברניטיה, קידמה אחוזות החוף תוכנית אסטרטגית לשנים הבאות. תוכנית זו עוסקת באיתור מנועי צמיחה חדשים כניצול שטח החניונים להגדלת הכנסה; מעבר לתת קרקע ולאוטומציה; פיתוח תשתית לטעינה חשמלית; פתרונות לחניית אופניים תת קרקעית, בקרבת תחנות הרכבת, עבור המשתמשים ולניקיון המדרכות והמרחב הציבורי; ופיתוח טכנולוגי, אפליקטיבי, למציאת חנייה ולניהול ביקושי החנייה תוך הבנה שבעתיד משאב זה יצטמצם. בבואנו להמשיך את העשייה הענפה בתחום עיסוקה של החברה, אנו שמים את תושבי תל אביב- יפו במרכז, וכך נתמיד לעשות גם בעתיד! אנו ממשיכים לקלוט חניונים תת קרקעיים והופכים את כולם ל`חניוני לילה` המטיבים עם התושבים. 

אנו מבצעים את פרויקט הדגל "שידרת הקרייה" עבור עיריית תל- אביב- יפו, תוך הבנה של מורכבות וחשיבות הפרויקט אבל גם עם חדוות עשייה שכן פרויקט זה מצעיד את העיר ומבואותיה להיות העיר המובילה בארץ ואף בעולם בנוגע לשדרותיה, לתשתיותיה ולצל שהיא מעניקה לתושביה ובאיה אשר בעיניהם גם רואים הרבה ירוק ולא רק "ג`ונגל של בטון".

אגף הפרויקטים שלנו התרחב בשנים האחרונות והתמקצע מאוד בתחום מוסדות ציבור, גני ילדים, טיפת חלב, בתי ספר וקאנטרי לצד ביצוע עבודות תשתית שונות ברחובות העיר ופיתוח שבילי האופניים (החל ביפו ובדרום תל אביב ברחובות)

אנו ממשיכים לפתח, להתמקצע ולהתפתח בתחום הדרך התת קרקעית: לובה אליאב, המע"ר הצפוני, קרליבך, סמל ועוד. אנו מודעים לעובדה שחיי היום יום של תושבי תל אביב- יפו שזורים בעיסוקה של החברה- כשתושבת העיר קמה בבוקר היא מביאה את ילדיה לגן ולביה"ס שאחוזות החוף בנתה, על גבי האופניים בתוך המסלול שאחוזות החוף ביצעה, בהמשך יומה היא חונה בחניון של אחוזות החוף, משלמת באמצעות הסלולאר על פלטפורמה של אחוזות החוף וכשהיא ומשפחתה רוחצים בים הם משלמים עם מכונות הגבייה של אחוזות החוף- ועל כך גאוותנו והמשך עשייתנו.

אני מודה לראש העיר מר רון חולדאי שבחזונו מצעיד את העיר קדימה בתחומים רבים, למנכ"ל העירייה מר מנחם לייבה על הגיבוי והאמון בחברה, למנכ"ל החברה הנמרץ ידידי שרלי בן סימון, לחברי הדירקטוריון, לגב` עדי צברי, המשנה למנכ"ל ומנהלת אגף תפעול ולגב` יפה טל, סמנכ"ל ומנהלת אגף הפרויקטים על מסירותם ופועלם וכל הצוות הנהדר של חברת "אחוזות החוף".

 

נמשיך לחתור קדימה למען תושבי תל אביב יפו.

אברהם מנלה
יו"ר


כל הזכויות שמורות © לחברת אחוזות החוף, גרשון שץ גגה 6 תל-אביב יפו, טלפון: 03-7610300 פקס: 03-7610333
האתר מספק מידע כללי בלבד ואין אחוזות החוף בע"מ מתחייבת בדבר נכונות המידע, העשוי להשתנות מעת לעת.
אין באמור באתר זה כדי לחייב את חברת אחוזות החוף בע"מ | תקנון האתר
בניית אתרים   Created by FREE BRUSH.NET


חזרה למעלה

חזרה למעלה