אודותינו  

דבר המנכ"ל

אני מתכבד להציג בפניכם את תכנית העבודה השנתית 2022 ,ובה מכלול עשיית החברה הצפויה לשנה הקרובה, בקשת תחומי הפעילות העירונית. תכנית העבודה שלפניכם, נבנתה תוך שיתוף פעולה עם גורמי העירייה ועובדי החברה ובמחשבה מעמיקה ותכנון מורכב, במטרה להתאימה ליישום היעדים תוך תכנון תקציבי מותאם, בניהול נכון ואחראי.

צבר ההזמנות לשנת עבודה 2022 ואילך העומד על כ- 1.7 מיליארד ש"ח וכולל את הפרויקטים המרכזיים הבאים:

פרויקט "שידרת הקרייה" כולל עבודות פיתוח ותשתיות של המרחב הציבורי לאורך הקו האדום של הרכבת הקלה. אנו משקיעים מאמצים רבים להמשיך ולקדם את הפרויקט על מנת לעמוד בלוח הזמנים האתגרי.

הנושא הטכנולוגי המצוי בליבת העשייה העסקית של החברה -פיתוח תשתיות לטעינת רכבים חשמלית, חניונים תת קרקעיים, שימוש באפליקציות סלולאריות לאיתור ותשלום חנייה ועוד.

החברה פועלת בשיתוף פעולה עם מיטב החברות בשוק הפרטי בתחומים אלו על מנת למקסם את השירות לתושב ואת המידע ההדדי העובר בינו לבין אחוזות החוף.

אגף הפרויקטים שלנו ממשיך ומתמקצע בתחום הקמת מוסדות ציבור- בתי ספר, גני ילדים, טיפת חלב ומרכזי ספורט קהילתיים, וזאת לצד ביצוע עבודות תשתית שונות ומגוונות ברחובות העיר ופיתוח שבילי אופניים וכיכרות.

חדר הבקרה בדרך התת קרקעית לובה אליאב צפוי להרחיב את פעילותו ולשלוט גם על מערכות מורכבות ומתקדמות שיותקנו בדרכים תת קרקעיות נוספות בעיר -דרך השירות במע"ר הצפוני, שיקוע קרליבך, הדרך התת קרקעית במתחם סמל- כולן יתחברו אל חדר הבקרה המופעל על ידי אחוזות החוף.

תוכנית העבודה לשנת 2022 תקודם ותבוצע כמתוכנן אך ייתכנו עדכונים ושינויים והכל בהתאם למדיניות העירייה והגופים הרשמיים בנושא.

 

בהצלחה

שרלי בן סימון 
מנכ"ל

 

 

 


כל הזכויות שמורות © לחברת אחוזות החוף, גרשון שץ גגה 6 תל-אביב יפו, טלפון: 03-7610300 פקס: 03-7610333
האתר מספק מידע כללי בלבד ואין אחוזות החוף בע"מ מתחייבת בדבר נכונות המידע, העשוי להשתנות מעת לעת.
אין באמור באתר זה כדי לחייב את חברת אחוזות החוף בע"מ | תקנון האתר | מדיניות הגנת פרטיות
בניית אתרים   Created by FREE BRUSH.NET


חזרה למעלה

חזרה למעלה